GOL MATIEGO

GOL MATIEGO GLOWKA

GOL LUKEIGO ( KONCOWKA FILMIKU )

MECZ Z PAGELEM ROZPOCZAL SIE O 14.00

WIEDZIELISMY, ZE MOZEMY TO SPOTKANIE WYGRAC GDYZ PAGEL W TYM SEZONIE RADZI SOBIE BARDZO KIEPSKI, A JESZCZE OSTATNIO ODSZEDL DO POGONI MIEKINIA ICH GLOWNY NAPASTNIK MAREK OLSZEWSKI.

PIERWSZE 10 MINUT TO WYROWNANA WALKA OBU DRUZYN.

W 15MINUCIE, LUKI PRZEPROWADZA AKCJE PRAWA STRONA I WYKLADA PILKE ZAJACOWI KTORY Z 5 METROW STRZELA NA 1-0.

DIABELKI CALY CZAS NAPIERALY I CO CHWILE MIALY OKAZJE NA PODWYZSZENIE WYNIKU, ALE BRAKOWALO DOKLADNOSCI.

GOSCIE STARALI SIE KONTROWAC, ALE ICH STRZALY MIJALY BRAMKE LOCZKA, LUB NA NASZA OBRONA NIE DAWALA DOJSC DO "GLOSU".

W 22 MINUCIE ZAJAC WYKLADA NA 18 METR DO MATIEGO, A TEN STRZALEM W DLUGI ROG USTALA WYNIK NA 2-0.

NIE MINELO 10 MINUT, A  MATI PONOWNIE ZAPISAL SIE NA LISTE STRZELCOW. JOZIM DOSRODKOWAL IDALNIE NA 5 METR A MATI MOCNA GLOWKA PODWYZSZYL NA 3-0 I BYLO JUZ PRAWIE PO WSZYSTKIM.

DO PRZERWY 3-0

W DRUGIEJ POLOWIE SYTUACJA NIE ZMIENILA SIE.

PAGEL POSTAWIL NA OFENSYWE, A MY CO CHWILE ATAKOWALISMY...

OKAZJI BYLO CO NIEMIARA, ALE WIEKSZOSC MARNOWALISMY.

W 60 MINUCIE JOZIM UDERZA MOCNO Z RZUTU WOLNEGO, PILKA ODBIJA SIE OD POPRZECZKI, A PAWEL BABIK Z GLOWKI USTALA WYNIK NA 4-0.

5 MINUT POZNIEJ W ZAMIESZANIU POD POLEK KARNYM BRAMKARZ GOSCI ZLE LAPIE PILKE, A JOZIM Z 4 METROW STRZELA NA 5-0 .

PAGEL WYKORZYSTAL NASZE ZAGAPIENIE W 70 MINUCIE I STRZELIL BRAMKE HONOROWA. POZNIEJ GOSCIE MIELI JESZCZE SLUPEK I TO WSZYSTKO NA CO ICH BYLO STAC TEGO DNIA.

W 80 MINUCIE. ZAJAC WYKORZYSTUJE NIEPOROZUMIENIE OBRONCY Z BRAMKARZEM PAGELU, PODAJE DO LUKIEGO, A TEN Z 2 METROW USTALA NA 6-1 DLA DIABELKOW.

TO SPOTKANIE BYLO DOSC LATWE I PRZYJEMNE DLA NAS.

CALY CZAS KONTROLOWALISMY GRE. MYSLE ZE GDYBY NIE KRYZYS JAKI PANUJE W KOMORNIKACH TO SPOTKANIE NIE NALEZALOBY DO PRZYJEMNYCH.

NASZCZESCIE WSZYSTKO JEST OKAY I RUNDA WIOSENNA ROZPOCZELA SIE MOCNYM AKCENTEM DIABELKOW :)

ZA TYDZIEN PRAWDZIWY SPRAWDZIAN. WYJAZD DO BUKOWKA .